Комплект резервного харчування для дому та квартири Redbo RB-5548-5-100A-O
Безкоштовна доставка Гарантія 24 м Хіт продажів Супер ціна
Оплата частинами (ПриватБанк) 4 Миттєва розстрочка (ПриватБанк) 24 18 4
  • Фото 8
  • Фото 9
  • Фото 10
  • Фото 11
  • Фото 12
  • Фото 13
Рейтинг 5/5 - голосів: 1
Немає в наявності
Доставка
По Україні: "Нова Пошта", "Інтайм", "Delivery" за тарифами перевізника
Оплата
  • готівкою
  • банківською картою
  • післяплатою
  • безготівковий розрахунок
  • безготівковий розрахунок + ПДВ
  • кредит / розстрочка
Повернення
14 днів на повернення товару або обмін товару
Гарантія
24 місяці офіційної гарантії
Інші товари категорії
Характеристики
Зарядний інвертор зі свинцево-кислотним акумулятором:
Номінальна потужність: 5500 Вт.
Діапазон робочих температур: 0-55 градусів С.
Інверторний режим:
Вхід постійного струму: 48 В постійного струму, 127 А.
Вихід змінного струму: 230 В змінного струму, 50/60 Гц, 23,9 А, 1 ф.
Режим зарядного пристрою:
Вхід змінного струму: 230 В змінного струму, 50/60 Гц, 40 А, 1 ф.
Вихід постійного струму: 54 В постійного струму.
Макс. 80 А, за замовчуванням 30 А.
Режим сонячного зарядного пристрою:
Номінальна потужність: 6000 Вт.
Номінальна робоча напруга: 240 В постійного струму.
Макс. напруга холостого ходу (VOC): 500 В постійного струму.
Розмір пристрою (ВхШхГ) : 440х300х100 мм.
Вага: 9,7 кг.
Акумулятори:
Тип: акумуляторна батарея.
Обʼєм: 100 Агод.
Напруга: 12 В.
Сумісність: універсальна.
Габарити: 353*190*270 мм.